Amerikan Siding

Ana Sayfa > Marka & Bayiliklerimiz > Amerikan Siding
Amerikan Siding 2015, 2016 ve 2017 yılları Ege Bölge Birincisi

American Siding Dış Cephe Kaplama Sistemi; içinde yaşanılan binaların dış cephesini nem, rutubet ve korozyon etkisinden koruyan, alt yapıda uygulanan ısı yalıtım levhaları sayesinde % 50 - 55’ e varan ısı yalıtımı sağlayan, en az 25 - 30 yıl boya ve bakım gerektirmeyen, ömür boyu yaşayabilen bir dış cephe kaplama malzemesidir.


American Siding , ERYAP A.Ş. ürünü olup, ERYAP A.Ş. tarafından 3 yıl süren araştırma neticesinde ülkemizin iklim, doğa ve tabiat koşulları göz önüne alınarak üretimi gerçekleştirilen bir malzeme olup üretici firma olan ERYAP A.Ş. tarafından 50 yıl kademeli olarak malzeme garantisi verilmektedir. American Siding Türkiye gibi doğa ve tabiat koşullarının fazlaca ürettiği toz ve kir faktörüne karşı toz tutuculuğu asgari olup, toz kaynama riskine karşı da yarı parlak antistatik olarak üretilmektedir. American Siding yaz mevsiminin sert ve sıcak iklimine karşı güneş ışınlarının yaydığı özellikle kızılötesi ışınların, malzemenin rengine zarar vermesini önleyen yarı parlak reflekte özelliğine sahiptir. 

American Siding önemli özelliğe sahip yarı parlak ve mukavim malzemedir. On yedi ayrı renk seçeneğine sahiptir. Standart renklerde; Beyaz, Krem, Kil, Fildişi, Sarı, Yeşil, Bej, Gri, Kahve, Mavi, Platin Renklerde Kiremit, Maun, Çam, çikolata Private renklerde ise antik Kahve, antik blue, antik kırmızı, renkleri mevcut olup; ayrıca tüm renk çeşitleri 4 ayrı tekstürel yapıya sahip malzemedir. 

 Firmamız American Siding Ege Bölge Bayisi olup, 2015, 2016 ve 2017 yıllarını hem uygulama alanında, hem de malzeme satışında Ege Bölge Birincisi olarak bitirmiş olup aynı şevk ve heyecanla çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız ile ilgili gerekli referanslar istendiğinde tarafınıza sunulabileceği gibi American Siding – ERYAP A.Ş. Bölge Müdürlüğünden ve ERYAP A.Ş. Genel Müdürlüğünden tarafınızca da alınabilmektedir.