Hakkımızda

Ana Sayfa > Kurumsal > Hakkımızda
Sektörün Lideri...

2009 Yılında Yavuz SOYDAN tarafından İzmir’de kurulan EGE SİDİNG, AMERİKAN SİDİNG Satıcı ve Uygulayıcı bayiliği ile başladığı iş hayatında birçok başarılı projeye imza atmış, kuruluşundan bu güne kadar sürekli ve düzenli bir büyüme gerçekleştirerek günümüzde ise kendi sektörünün lideri konumuna ulaşmıştır.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra merkezini Kuşadası’na taşıyan Yavuz SOYDAN Ege Siding adı ile hayata geçirmiş olduğu şahıs firmasını Ege Bölgesinin her alanına hizmet götürecek şekilde yapılandırmış, tecrübeli ve donanımlı ekipleri ile hizmet ağını sürekli genişletmiştir. Kendi sektöründe üç yıl üst üste (2015 – 2016 – 2017) Ege Bölgesi Birinciliğini kazanan Yavuz SOYDAN daha sonra firma bünyesine sırasıyla TEPE BETEPON Markası ile Cephe Kaplama Ürünleri ve TERMOPLAST YALITIM SIVASI, MASK Yapı Kimyasalları Distribütörlüğü ile Su Yalıtım Ürünleri ve son olarak da ALLİGATÖR boya ürünlerini bünyesine katmış, Amerikan Siding satışı ve uygulaması yanında portföyüne yeni katmış olduğu bu ürünlerinde satış ve uygulamasına başlamıştır.

2018 Yılı başında ise EGE SİDİNG şahıs firmasından ayrı olarak İzmir’de YAVUZ SOYDAN YALITIM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’Nİ kurarak Betopan, Yalıtım Sıvası, Mask Yapı Kimyasalları ve Alligatör Boya satış ve uygulamalarını Anonim Şirket bünyesinde toplamıştır.

Kadro derinliği, ekip ve donanım zenginliği ile iş hayatına güçlü bir giriş yaparak devam eden YAVUZ SOYDAN YALITIM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNİN de ana prensibi EGE SİDİNG firmasında olduğu gibi verdiği sözü tutmak her aldığı işi en iyi şekilde bitirerek gününde alıcısına teslim etmektir.

Uygulama sahasında olduğumuz her işte öncelikli hedefimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve işin devamlılığıdır. Kaliteli bir hizmet ile zamanında yapılan her işin firmamız için devamlılık içeren iyi bir reklam ve iyi bir kazanç olduğu ana prensibimizdir.

Uygulamasını yaptığı her projeyi gününde başarıyla bitirerek teslim eden firmamız aynı zamanda proje sahibinin ihtiyacı olan birçok konu da (cephe kaplaması, su yalıtımı, çatı sistemleri, boya uygulamaları vs.) çözüm ortağı olarak da çalışmaktadır. EGE SİDİNG firması ile kuruluşundan bu yana devam ede gelen ve uygulama sahasında olduğu her işi en iyi şekilde yaparak standartlarını sürekli yükseltmeye özen gösterip yaptığı her işte TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ kendisine hedef seçen firmamız yeni kurmuş olduğu YAVUZ SOYDAN YALITIM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.’de de aynı prensiplerle yoluna devam etmektedir.

Yapmakta olduğumuz her işte kendimizi sürekli yenilemekte, teknolojinin sunduğu tüm imkânları takip ederek kullanmakta ve ekiplerimizi bu yönde sürekli eğitime tabi tutmaktayız.