Hedef & İlkelerimiz

Ana Sayfa > Kurumsal > Hedef & İlkelerimiz
Önce Müşteri Memnuniyeti

Uygulama sahasında olduğumuz her işte öncelikli hedefimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve işin devamlılığıdır. Kaliteli bir hizmet ile zamanında yapılan her işin firmamız için devamlılık içeren iyi bir reklam ve iyi bir kazanç olduğu ana prensibimizdir.

Uygulamasını yaptığı her projeyi gününde başarıyla bitirerek teslim eden firmamız aynı zamanda proje sahibinin ihtiyacı olan birçok konu da (cephe kaplaması, su yalıtımı, çatı sistemleri, boya uygulamaları vs.) çözüm ortağı olarak da çalışmaktadır. EGE SİDİNG firması ile kuruluşundan bu yana devam ede gelen ve uygulama sahasında olduğu her işi en iyi şekilde yaparak standartlarını sürekli yükseltmeye özen gösterip yaptığı her işte TOPLAM KALİTE ANLAYIŞI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ kendisine hedef seçen firmamız yeni kurmuş olduğu YAVUZ SOYDAN YALITIM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A. Ş.’de de aynı prensiplerle yoluna devam etmektedir.

Yapmakta olduğumuz her işte kendimizi sürekli yenilemekte, teknolojinin sunduğu tüm imkânları takip ederek kullanmakta ve ekiplerimizi bu yönde sürekli eğitime tabi tutmaktayız.