Termoplast

Ana Sayfa > Ürünlerimiz > Betopan Cephe Kaplama > Termoplast
Termoplast

Tepe Betopan'ın son teknolji ısı yalıtım sıvasıyla yapılarınızın yangına dayanımı artacak, Ses ve suya dayanıklı yapısıyla da konforlu bir hayata terfi edeceksiniz. Lambda Değeri 0,040 olan ve çok yüksek ISI, YANGIN VE SES YALITIMI sağlayan bir üründür TERMOPLAST ISI YALITIM SIVASI. İç ve Dış cephede rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olması nedeniyle de ayrıcı tercih sebebidir. 

Beyaz çimento, genleşmiş perlit, doğal silikatlar ve inorganik dolgular içeren, Avrupa norm direktifleri ve ISO şartlarına göre insan ve doğaya zararsız katkılarla modifiye edilmiş ISI, YANGIN ve SES YALITIMI sağlayan, SU GEÇİRMEZ, hazır karışım DIŞ ve İÇ CEPHE YALITIM SIVASIDIR. TS EN 998-1 standardına göre üretilmiştir. KULLANIM ALANLARI Yeni ve eski yapıların dış ve iç duvar ve tavanlarında kullanılır. Her çeşit bims, tuğla, gazbeton, briket, beton, çimento esaslı yapı plakası yüzeylerde tarifine uygun şekilde kullanılır. Çelik yapılarda taşıyıcı sistemin yangın yalıtımı amacıyla kullanılır. ÖZELLİKLER Çok yüksek ISI, YANGIN, SES YALITIMI sağlar. Yanmaz, yangın geçişini engeller, yangın sırasında gaz/ duman salınımı yapmaz. Çok hafiftir. Binaya yük bindirmez. Su geçirmez, rutubet yapmaz, küf ve mantar oluşumunu engeller. Hava geçirerek yapının nefes almasına katkı sağlar. Yapı ömrü süresince yararlı ömrü vardır. Uygulaması kolaydır, özel işçilik gerektirmez. El veya basit püskürtme aparatları ile uygulanabilir.

ISI YALITIM SIVASI iyi bir ısı yalıtım sağlayan aynı zamanda binalarınızda her türlü hareketi sağlayabilecek yardımcı ürünler ile binanıza estetik bir görünüm kazandıracak bir dış cephe yalıtımıdır. Birçok farklı ürün ile birlikte uygulanabilme yöntemleri bulunmaktadır. Bu sistem de de binanıza kat silmesi, pencere kenarlarına söve uygulaması, bina köşelerinde köşe taşı uygulaması gibi birçok farklı seçeneklerle estetik görünümler kazındırılabilmektedir.